Helouvín

31.10.2020

     A zrovna dneska mám na to víno i chuť. Měsíc uběhl jako Kyanid v Bečvě momentálně ho zastupuje Nikl, který se objevil před pár dny a Hliník stále nepřítomen. Stejně jako viník. Hliník, viník. Jen doufám že ho najdou, protože podle toho co se kolem toho točí za prazvláštní informace, byl bych moc rád kdyby byl viník můj oblíbenec Andy. Patří mezi tu úzkou skupinku lidí kteří by si zasloužili být napíchnuti na kůl a vystaveni na obdiv. Tenhle týden jsem se opět zapojil do naší videohry která měla tentokrát hodně těžký level, naštěstí se mi podařilo vydržet si dobru náladu a úsměv na rtech k běžnému nepochopení druhých. :) Na jednu stranu jsem rád nepochopením, to je základním hnacím motorem pro většinu mých literárních akcí.


          Napadlo mne vytáhnout nějaký opravdový OLDSKŮL z šuplíku, dostat jej z papíru do jedniček a nul a dokázat že dosavadní produkce šílenství mou hlavou je proti tomu jen lehčí upadnutí na hlavu, ale po pár dnešních informací, které ještě nevím jak správně podkouřit, aby to mělo aspoň trochu štábní kultury kterou mám tak rád, jsem usoudil že na Pandořinu skříňku je ještě čas a bude k tomu lepší situace :)


        Největší radost srdíčko mé má z toho podzimního barevného šílenství. Chvílemi nevím kam dřív a kam později. Plnými doušky se snažím tu krásu vstřebávat a přetvářet v mé pozitivní já, které stále nepřichází k pochopení. Nechápu jak s tím můžou žít. O to víc na ně myslím, je přeci správně mít soucit a pochopení k nepochopení. Nebo ne? :)


   Snad nám to pestrobarevnoblátivé mokrovšechno šílenství vydrží co nejdéle. Netvrdím že to zimní nočně-ranní potulování se krajinou s foťákem, startkou a duševní pohodou nebude vzbuzovat minimálně stejné konspirační teorie, ale ty jsou mi na úplně stejném místě jako. Víte kde, že?  Snad ano, nechtěl bych tady popisovat určitou oblast vyměšovacího traktu :) Vrátím se k tématu. Duševně se necítím být natolik obohacen aby mohl podzim skončit. Proto prosím Vesmíre, ještě ten podzim chvíli pozdrž, Kubíček ještě nerozevřel ten rozdíl mezi nepochopením a pochopení  do maxima jako když pravák stříhá nůžkami pro leváky. Ta terapie okolí je někdy hodně náročná...       

      Mějte se, smějte se, sami sobě, druhým, na druhé, a nemyslete škaredě, na sebe, na druhé, o druhých. Všichni to nemají na tom samém místě jako já :)